UZUN MESAFE İLİŞKİLERİNİ DIPKISS’LE TAÇLANDIRAN GEZGİN ÇİFT

0 Shares
0
0
0

Seyahat Hikayeleri olarak bizim seyahat hikayelerimiz dışında başka gezginlerin hikayelerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. İsmine “Başkalarının Hikayeleri” adını verdiğimiz bu kategorimizde belli aralıklarla paylaşımlar yapıyor olacağız. Bu, bazen bir söyleşi olarak bazen ise onların hikayelerine yer verdiğimiz içeriklerle buradan sizlere ulaşacak. İlk hikayemiz, gezgin çift Rob ve Joli hakkında. Buyrun yeni keşiflerin tadını çıkarmaya:)

Çiftimiz Rob ve Joli geçtiğimiz 2017 yılının Haziran ayında mutlu bir şekilde evlendiler. Ve düğün sırasında damadın gelini öptüğü o anı(dipkiss), onlar gezdikleri her yerde sürdürüyor. Gezerek, hikayelerine yeni anlamlar kazandırarak, en önemlisi de mutlu anlarını biriktirerek…

Bozacay, Filipinler

Uzun süreli bir birlikteliğe sahip çift, evlendikleri Haziran 2017 tarihine kadar İtalya, Portekiz, Rusya, Filipinler, Amerika gibi birçok ülkeleri gezdiler.

Moskova, Rusya
Farklı iki ülkede yaşayan Rob(Amerika) ve Joli(Filipinler), 3 yıllık süre boyunca uzaktan ilişkilerini sürdürdüler.

Lizbon, Portekiz

Bu sebeple her bir araya geldiklerinde dipkiss onların hikayelerinin en önemli parçası olmuş. Blog ve Instagram isimlerine ilham veren dipkiss hareketi onların gittikleri her ülkede, her şehirde gerçekleştirdikleri bir seramoni haline gelmiş.

Milano, İtalya

Çift ilk kez 2010 yılında Filipinler’de düzenlenen bir gezginler partisinde bir araya geldi. Daha sonra Rob ülkesi Amerika’ya döndükten sonra, çevirimiçi mesajlaşarak iletişimlerini koparmayan çift 2013 yılına kadar arkadaşlığını sürdürdü. İlişkilerine 2013 yılında start veren Rob ve Joli uzun süreli ilişkileri için yeni bir karar vermenin eşiğine geldiler.

New Mexico, Amerika

Aynı ülkede yaşamanın her ikisi açısından çeşitli zorlukları doğuracağını bildikleri için sık sık, belli zamanlarda, yeni bir ülkede bir araya gelmeye karar verdiler. Dipkiss’in hikayesi de böylece buradan doğmuş oldu.

Moskova, Rusya

Birçok gezgin çiftin birbirine benzer pozlar paylaştığını düşünen çift kendi sevimli, romantik pozunu oluşturmaya karar verdi.

Arizona, Amerika

Çiftin Rusya’daki seyahatleri sırasında Rob’un Moskova’da evlilik teklif etmesi üzerine Haziran 2017’de evlenen çift kutsal dipkiss serilerini evlilikleriyle taçlandırdılar.

Washington, Amerika

Bazı şeyler için pes etmeyip, mücadele etmeye değer şeyler olduğunu hatırlattıkları için Rob ve Job birçok uzak ilişki sürdüren çifte ilham veren bir hikayeye sahip.

New Mexico, Amerika

Bu çılgın ve romantik çifti Instagram’dan takip etmek isterseniz buradan adreslerine ulaşabilirsiniz.

Kaynak; Dipkiss Travels0 Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like